« Sakums | Viena minūte » | 5.VI - Spice » | Skatāmies » | Zaļā ANNA » | Plakāts » | Kokosa Smalkmaizīte »

Nekā

Šodien tad bija dabas plakātu konkursa noslēgums, kur apbalvoja "veiksmīgākos" plakātus. Jādomā, ka viņi tur lozēja no 70 plakātiem tos 24, kuri ir Spicē, ja jau veiksmīgie. Katrā gadījumā - mums nepaveicās.

Uzreiz jāsaka, ka par uzvarētājiem iebildumu nav. Abas galvenās balvas paņēma pieklājīgi un asprātīgi darbi. Jāuzteic Lielbritānijas vēstniecības simpātija (šokējošākais darbs - nominācija uz kuru arī mēs tā kā gājām), kura mūsu plakātam liek izskatīties melnam un maziņam - kastrolī vārīts bēbis :D . 1000 latus saņēma skafandros tērpts stilīgs bariņš cilvēku, kuri pētija Gaiziņkalnu 25 metrus zem ūdens.
Respektīvi, vienotā tēma - globālā sasilšana. Varbūt tas, ka tā nav tik labi uztverama mūsu plakātā, tad to arī atstāja aiz strīpas, bet tēmas nosaukums tomēr bija ļoti interpretējams, bez tam tas būtu diezgan labi izcēlies uz pārējo fona. Par dažiem darbiem (globālā anniņa un bērzpalma, konkrēti) bija patiesi liels izbrīns - kāpēc tie tur ir, un kāpēc nav galjafilms, bet tas lai paliek uz žūrijas sirdsapziņas. Jāiet uz Pils ielu 17 savākt savs darbs un jāgaida nākamgads, kad atkal notiks līdzīgs konkurss - tas gan jāuzvar.

Bez tam, šādi pasākuma ir arī lieliska iespēja pareklamēties - skatījos, ka uzvarētāji jau runājās ar ministriem un apmainās ar kontakinformāciju ar rīkotājiem. Painteresējos, izstāde ar visiem 70 darbiem nebūs. Žēl.

Etiķetes: , ,

ir kaut kur internetā iespējams redzēt tos plakātus?

Tagad nē. Gan jau kaut kad vēlāk

Ierakstīt komentāru
par dizainu jāpateicas kristapam. headeris ir Kārļa roku darbs. viss šeit redzamais ir galjafilms īpašums.
· © galjafilms 2003-2007 ·